0

سمینار ویژه ۹۹

سمینار ویژه ۹۹

اواخر سال ۹۷ بود که شروع کردم برای اولین بار تو عمرم هدف گذاری کنم. قلم خودکار رو برداشتم و شروع کردم به نوشتن هر چیزی که توی ذهنم میومد رو نوشتم. به خودم گفتم می خوام این کارو بکن می خوام این کارو بکنم کلی کارهای متفاوت نوشتم که تو سال ۹۸ باید بهشون میرسیدم برای پیشرفت خودم. بعد از نوشتن اهداف و شروع کردم به زمان گذاشتن براشون یعنی نوشتم که مثلاً این هدف رو باید تا ۶ ماه آینده بهش برسم و هدف بعدی را باید تا آخر سال به بهش رسیده باشم.

سال ۹۸ شروع شد. سالی که برای من پر از چالش برای سختی و پر از پیشرفت بود. اون که منو میشناسن میدونن که چقدر من در سال ۹۸ پیشرفت داشتم و جلو آمدم از ارائه یک تئوری جدید در زمینه مدیریت زمان   تا برگزاری کارگاه ها و سمینارهای مختلف پر قدرت؛ کلیپ های جدید آشنا شدم کلی دوستای خوب پیدا کردم و کلی از جمع های آدم های مهم حضور پیدا کردم و با همین ها باعث شد که بیشتر دیده بشن و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنم در راستای همه اینها درآمدم هم بیشتر شد

. تمام این ها دلایل مختلفی داشت ولی در این اصلی همه این ها تجربه بود که من در گذشته خودم داشتم و همه آنها را تبدیل به عمل کرده بودم. من در سال ۹۸ را ارائه دادم که باعث شد نه تنها زندگی خودم عوض بشه بلکه زندگی خیلی ها را عوض کنم و دیگران را نسبت به یک سری مسائل مهم آشنا کنم.

 در سال ۹۸ شرکت کردم که دقیقاً برای آنها هدفگذاری کرده بودم کارهایی را انجام دادم که برای آنها هدفگذاری کرده بودم از جمله جمع آوری اطلاعات و ترکیب مدیریت زمان با مباحث روانشناسی که دقیقا این کارها را انجام دادم و باعث شد

امیرعلی بهلگردی

من از اردیبهشت سال ۹۷ شروع کردم به آموزش دادن و وارد فضای آموزشی شدم ولی الان کمتر از دو ساله که پیشرفت‌هایی که داشتم رو خیلی ها نداشتند . یکم  که دقت می کنم میبینم که من یه سری نکات رو رعایت کردم و توی زندگی عملی کردم و تونستم به خاطر رعایت کردن این نکات به اینجا برسم که الان هستم و مطمئنم که هرچی بیشتر میگذره بیشتر از این پیشرفت خواهم کرد. توی سمینار ۹۹ می خوام در مورد این نکات با شما صحبت کنم و تک تک آنها را براتون باز کنم و برای ذهن شما شفاف بشه که وقتی می‌خواهیم پیشرفت کنید باید دقیقا چه نکاتی را رعایت کنید تا احتمال شکست شما کمتر بشه توی دوتا تایمی که در سریال ۹۹ در خدمتتون هستم کاملا می خوام نکاتی را بیان کنم براتون که تا الان هیچ جای بیان نکردم و اگر جایی گفته باشم اون ها رو به این صراحتی که در این سمینار میخواد بیان بشه تا حالا بیان نشده مطمئنم که کلی از این نکات استفاده می کنید و سرعت رشدتون رو چندین برابر می‌کنه.

همه این اتفاقات باعث شد که من من و دوست خوبم دانیال نظامی تصمیم بگیریم تا تجربیات یک ساله خودمان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم برای همین تصمیم گرفتیم بهترین شرایط  را برای حضور تمام عزیزان مهیا کنیم.

 بعد از صحبت با دانیال و مشخص کردن محتوای مورد نظر ویرگول تصمیم گرفتیم اسم سمینار را ۹۹ بگذاریم تا نشون بدیم که می‌خواهم شما را برای سال ۹۹ آماده بکنیم.

ما در این سمینار می‌خواهیم روی باورهای شما کار بکنیم. خیلی از مدرسین هستند که به مخاطبین خود راهکار و  یک ارائه می‌دهند اما ما می‌خواهیم به شما باور هدیه بدهیم .باورهایی  که سازنده خودمان در مسیر سال ۹۸ بود. باور هایی که زندگی ما را تغییر داد و می‌خواهیم کاری کنیم که در سال ۹۹ زندگی شما هم تغییر کند:

دانیال در مورد

۱ – دانستن چرایی و رسالت انجام کار
۲ – ذات عجول انسان،  دشمن اصلی رسالت
۳ – مزایای فوق العاده پای بندی به ارزش ها و رسالت
 ۴ – همرنگ جماعت نشدن در مسیر رسالت
 ۵ – اجایل نبودن و کامل گرایی قاتل رسالت است
 ۶ – سلاح قدرتمند ندای درونی

صحبت میکنه و امیرعلی در مورد:

۱- اهمیت مدیریت زمان

۲- بررسی باور های اشتباه در مدیریت زمان

۳-بررسی  مدیریت زمان واقعی

۴-مایندست چیست؟

۵-مایندست رشد

۷- مایندست مدیریت زمان

۸- قیف مایندست مدیریت زمان

۹- الگوریتم قیف مایندست مدیریت زمان

صحبت میکنه.

 

سمینار ۹۹ کجا برگزار خواهد شد؟

تهران - هتل لوکس نیلو

اطلاعات کلی سمینار

محل برگزاری

هتل لوکس نیلو

ساعت برگزاری

ساعت ۱۰ تا ۲۰

تاریخ

۱ اسفند ۹۸

مدرسین

امیرعلی بهلگردی و دانیال نظامی

.:: می توانید برای اطلاع از اخبار ما، در سایت ثبت نام کنید ::.

عضویت در امیرعلی نیوز

با عضویت در امیرعلی نیوز از همه چیمون با خبر باش...